Alışveriş Sepeti: 0 items

Fıyat ve Kargo

Siparişinizi vermeden önce lütfen aşağıdaki şartları dikkatle okuyun. Hizmet ekibimiz, işleminiz onaylandığında bu şartlara göre satış sonrası hizmet sunacaktır.

Nakliye Hakkında

1. Sipariş teslimatından sonra siparişi veriyoruz, böylece mal bilgileri görüntülenecek, sipariş beşinci iş gününde gelmişse, malların gemi teslimatı yapılamamışsa, sizinle iletişime geçeceğiz.

2. Paketin varışta veya sonrasında kaybolması, hasar görmesi veya çalınması durumunda sorumluluk kabul etmeyiz. Özel ulaşım koşullarınız varsa, lütfen önceden bizi arayın.

3. Paketleme gönderiminden önce ve sonra sizinle iletişime geçmeyi deneyeceğiz. Ambalajlarınız kaybolduysa veya hasar gördüyse, sorununuzu bildirmek için derhal ve yerel teslim merkezinizle iletişime geçin.

Talimatları döndürür

1. Değiştirmek istiyorsanız Veya ürünü iade edin, aldıktan sonra 3 gün içinde lütfen bizimle iletişime geçin. Posta yoluyla iade edilen veya dükkan yerimizden birinde iade edilen veya değiştirilen eşyalar yıpranmış, kirli veya kusurlu olmamalıdır.

2. İade gerektiren ciddi bir kalite sorununun olup olmadığını öğrenmek için lütfen bizi bilgilendirin.

3. Ürün, insan davranışı veya dış etkenlerden zarar görürse iade edilmez.

4. Paketi istenen şekilde almayı reddederseniz, tüm tutarı iade etmeyeceğiz. Dönüş iadenizi aldıktan sonra ücretinizi iade edeceğiz.

Nasıl ücretsiz gönderim alabilirim?

Sipariş 537 TRY dolduğunda, posta ücretiniz ücretsizdir, aksi takdirde gerekli posta ücretlerini ödersiniz.

Ne zaman gideceğiz?

Parsel nakliye saati depodan sevkıyat gününde başlıyoruz.Mükemmel şartlar altında emir miktarındaki dalgalanma nedeniyle mümkün olduğunca çabuk siparişinizi vermeye çabalıyoruz, yukarıya çıkmadan önce teslimatınızdaki siparişiniz 48 saatlik işleme ve paketleme.

Siparişimi almadan önce ne kadar süre?

Uluslararası navlun genellikle 10-15 gün içerisinde gelir, ancak gümrük gecikmelerinden dolayı gecikme bizim kontrolümüzün dışındadır.

Bir ürünü nasıl geri getirebilirim?

Lütfen bize dönmeden önce iade formumuza dönün. Adres yanlışsa veya hiçbir işaret yoksa, siparişinizi tam olarak iade etmeyeceğiz, iade emrini aldıktan sonra yeniden teslimatı ayarlayacağız. Ekstra ücret sizden ödenir.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş Göndermeden Önce Bilgileri Kontrol Etmelisiniz,Teslimat adresini değiştirmek isterseniz lütfen önceden bizimle iletişime geçin.

Uyarı:

Teslimat siparişleri iptal edilemez. Mazeret yalvarın!

Ödeme emri operasyon merkezine verildikten sonra, herhangi bir değişiklik yapamazsınız. Lütfen sipariş bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve sipariş bilgileri yanlış olduğunda ödeme yapmayın.

Bu politikayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

geri
    contáctenos
    Para Birimleri:
Copyright © 2020 www.ayakkabfabrika.com. Powered by Converse Ayakkabıları
IP Adresiniz: 3.236.97.49