Alışveriş Sepeti: 0 items

Güvenlik

Bildiğimiz kadarıyla kişisel bilgilerinizin kullanımı ve açıklanması konusunda çok endişelisiniz. Bu sorunun bilinçli ve hassas şekilde ele alınmasına olan güvene çok müteşekkiriz, Açıklama gizlilik politikanızın korunması içindir.

Kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığınızı ve paylaştığımızı öğrenmek için lütfen bu gizlilik politikasını dikkatle okuyun.

Gizlilik Politikası

1. Kişisel bilgilerinizin güvenli ve etkili bir yönetim ve kişisel bilgilerinizin yalnızca sizlere hizmet sunduğumuzda veya gerçekleştirilecek ve ilgili işlemler için kullanılmasını sağlayacağız.

2. Bilgilerinizi alakasız hizmetlerde veya diğer faaliyetlerde kullanırsak, onayınızı önceden alacağız.

3. Kişisel bilgilerinizi adil ve açık bir şekilde topluyoruz, bunun mantıksız saldırı kullanıcıları olmayacağını garanti ediyoruz.

Bilgileri nasıl ele alacağız?

Açıkladığınız Kişisel Verileri hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bağlamda edineceğiz. Satın aldığınızda, bizimle bir hesap oluşturduğunuzda veya özel teklifler, etkinlikler ve ürün güncellemeleri haberleri almak için kaydolduğunuzda Kişisel Verileri talep ediyoruz. Adınız, adresiniz, telefon numaranız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz, cinsiyetiniz, faturalandırma ve satın alma verileriniz, pazarlama tercihleriniz ve tüketici tercihleriniz ve alışkanlıklarınız Kişisel Veriler sizden istenir.

Sosyal medya, üçüncü parti uygulamalar ve benzer teknolojiler aracılığıyla yayınladığınız bir yayınla ilgili Kişisel Verileri işleyebiliriz.

Topladığımız bilgileri nasıl kullanırız?

1. İsteğinize, sorunuza, görüşe veya endişeye cevap verin

2. Teknik, ürün ve diğer destek sağlayın ve hizmetin güvenli ve güvenilir şekilde çalışmasına yardımcı olun

3. İlgili diğer siteleri araştırın ve anlayın

4. Bu hizmetle ilgili özel teklifler sunun

Veri güvenliği

Kişisel bilgilerinizi, uygun idari, fiziksel ve teknik güvenlik önlemlerini kullanarak kayıp, kötüye kullanma ve istismardan korumak için ihtiyati tedbirler alırız

Yetkisiz erişim, açıklama, değiştirme ve yoketmenin yanısıra.

Temas

Bu Gizlilik Politikasına veya bilgilerinize ilişkin herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya isteğiniz varsa lütfen bize ulaşın!

geri
    contáctenos
    Para Birimleri:
Copyright © 2020 www.ayakkabfabrika.com. Powered by Converse Ayakkabıları
IP Adresiniz: 35.170.78.142